Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno-Handlowy - Handlowiec

KRAK-OLD ELMET sp. z o.o.O firmie

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne poszukiwanie nowych klientów z wykorzystaniem wszystkich możliwych źródeł ich pozyskania;

  • negocjowanie i ustalanie warunków handlowych;

  • dbałość o jak najwyższy standard obsługi klienta;

  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami;

  • bieżąca analiza działań sprzedażowych i poprawa ich efektywności;

  • realizację celów sprzedażowych i systematyczną poprawę wyników;

  • bieżące raportowanie wyników pracy

Nasze wymagania

  • kompetencje handlowe oraz chęć ich rozwijania;

  • doświadczenie w rozwijaniu sprzedaży B2B;

  • otwartość, komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów;

  • zaangażowanie i inicjatywa, orientacja na cele i wyniki;

  • znajomość branży elektrotechnicznej, rynku handlu hurtowego artykułami elektrotechnicznymi;

  • mile widziane doświadczenie w pracy w branży na podobnym stanowisku;

  • wykształcenie minimum średnie, preferowane techniczne;

  • operatywność, skuteczność, dobra organizacja pracy własnej;

  • rzetelność, uczciwość, wysoka kultura osobista;

  • czynne prawo jazdy kategorii B,

  • znajomość MS Office;

  • mile widziana znajomość programu Comarch ERP XL.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • stałe wynagrodzenie, premię, atrakcyjny system prowizyjny, ZFŚS;

  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia;

  • niezbędne narzędzia pracy.

KRAK-OLD ELMET sp. z o.o.

KRAK-OLD ELMET jest siecią hurtowni elektrotechnicznych. Spółka jest członkiem wiodącej w Polsce grupy zakupowej branży elektrycznej PGE Forum-Rondo. KRAK-OLD ELMET stanowi część grupy KRAK-OLD, która poza dystrybucją działa również w obszarze produkcji elementów metalowych, elektroizolacyjnych, krążników, opakowań oraz elektroniki. Profil działalności grupy KRAK-OLD można obejrzeć na stronach: www.krak-old.pl oraz www.elmetsa.pl.

Przewiń do profilu firmy