Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca techniczno-handlowy / Handlowiec

TERMECO TCHÓRZEWSCY SP.J.

5 0005 800 brutto / mies.

Długa 5

Osiedle Bronowice III - Maki

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa klienta (oferty, wyceny, zamówienia towarów, logistyka),

  • obsługa dokumentów sprzedażowych,

  • realizacja polityki handlowej i bonusowej firmy,

  • utrzymywanie długotrwałych relacji z obecnymi klientami firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (średnie/wyższe),

  • znajomość branży sanitarnej i grzewczej (produkty, rynek),

  • dobra organizacja pracy, komunikatywność, zaangażowanie i samodzielność,

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pracę w stabilnej i konkurencyjnej rynkowo firmie,

  • przyjazną rodzinną atmosferę oraz elastyczny czas pracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju,

  • niezbędne narzędzia pracy i benefity w tym: prywatna opieka medyczna, ubezpieczanie grupowe, karta sportowa

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Termeco Tchórzewscy Sp. j. – Jesteśmy firmą rodzinną z tradycjami. Działamy w branży od czterdziestu lat. Indywidualne podejście i koncentracja na potrzebach naszych Pracowników sprawiają, że jesteśmy w stanie osiągnąć wspólny sukces.. Termeco jest częścią jednej z największych sieci hurtowni instalacyjnych w Polsce: Grupy Instal-Konsoorcjum- członka Grupy EDT, czyli największej na świecie organizacji handlu hurtowego. Nasza Firma jest dystrybutorem czołowych producentów branży sanitarno-grzewczo-instalacyjnej. Zajmujemy się handlem hurtowym urządzeniami i elementami instalacji, doradztwem technicznym oraz projektowaniem. Prowadzimy wykonawstwo instalacji i montaż kotłowni.

Przewiń do profilu firmy