Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca techniczno handlowy – Handlowiec

AKPO Konstrukcje Aluminiowe Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

160

Zegartowice (pow. myślenicki)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie z nimi relacji biznesowych,

  • realizacja celów sprzedażowych,

  • ewidencja i prowadzenie korespondencji,

  • prowadzenie negocjacji handlowych.

Nasze wymagania

  • umiejętność samodzielnego prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • prawo jazdy kat.B,

  • własny samochód,

  • własna działalność.

To oferujemy

  • interesująca praca w przyjaznym i zaangażowanym zespole

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • stabilne i atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • Osoby zainteresowane są proszone o przesłanie swojej aplikacji CV ze zdjęciem lub kontakt telefoniczny.

Firma Akpo Konstrukcje Aluminiowe Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością:

Zegartowice 160, 32-415 Raciechowice (koło Dobczyc).

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy zatrudnimy osobę na stanowisko – Pracownik biurowy z językiem francuskim

Przewiń do profilu firmy