Logo Pracuj.pl

Doradca Techniczno-Handlowy (Hurtownie elektrotechniczne)

KRAK-OLD ELMET sp. z o.o.O firmie

  • Koszalin
    Koszalin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów z branży elektrotechnicznej
  • ofertowanie oraz negocjowanie warunków handlowych
  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami
  • doradztwo techniczne w doborze produktów
  • obsługa logistyczna oraz koordynacja realizacji zamówień
  • realizacja celów sprzedażowych
  • dbałość o jak najwyższy standard obsługi klienta
  • bieżące raportowanie wyników pracy

Nasze wymagania

  • kompetencje handlowe i negocjacyjne
  • doświadczenie w pozyskiwaniu klientów biznesowych na asortyment elektrotechniczny
  • znajomość branży elektrotechnicznej
  • otwartość, komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • zaangażowanie i inicjatywa, orientacja na wyniki
  • dobra znajomość Excel
  • czynne prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • znajomość programu Comarch ERP XL

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stałe wynagrodzenie, premię, atrakcyjny system prowizyjny, ZFŚS
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
  • niezbędne narzędzia pracy

KRAK-OLD ELMET sp. z o.o.

KRAK-OLD ELMET jest dystrybutorem w branży elektrotechnicznej. Spółka jest członkiem wiodącej w Polsce grupy zakupowej branży elektrycznej PGE Forum-Rondo. Spółka prowadzi dystrybucję poprzez sieć hurtowni stacjonarnych oraz platformę sprzedaży internetowej elmetsa.pl. KRAK-OLD ELMET stanowi część grupy KRAK-OLD, która poza dystrybucją działa również w obszarze produkcji elementów metalowych, elektroizolacyjnych, krążników, opakowań kartonowych oraz elektroniki.

Z profilem działalności grupy KRAK-OLD można zapoznać się na stronach www.krak-old.pl oraz www.elmetsa.pl

Doradca Techniczno-Handlowy (Hurtownie elektrotechniczne), Koszalin