Logo Pracuj.pl

Doradca Techniczno-Handlowy HVAC ds. pomp ciepła

WOLTAIR.PL Sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
6 000–22 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
netto (+ VAT) / mies.
  • podlaskie
    podlaskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie audytów i doradztwo techniczne w zakresie doboru pomp ciepła oraz innych produktów OZE
  • badanie potrzeb klientów i dobór optymalnego rozwiązania
  • realizacja spotkań umówionych przez dział Customer Care
  • odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży na powierzonym regionie
  • dbałość o wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży grzewczej
  • znajomość branży OZE (preferowane w obszarze pomp ciepła)
  • kultura osobista, komunikatywność i samodzielność
  • efektywna organizacja pracy
  • chęć stałego rozwoju i podnoszenia kompetencji
  • prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • kalendarz wypełniony spotkaniami umówionymi przez nasz dział Customer Care
  • wsparcie działu projektowego i technicznego
  • wynagrodzenie stałe oraz atrakcyjny system prowizji
  • narzędzia pracy (w tym samochód służbowy lub ryczałt)
  • pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie
  • kompleksowe szkolenia produktowe i techniczne oraz program wdrożeniowy
  • realną możliwość rozwoju w ramach struktury sprzedażowej
  • krótkie terminy realizacji - własny magazyn oraz własne ekipy monterskie

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Doradca techniczno-handlowy to osoba, która potrafi pokazać Klientowi korzyści wynikające z OZE i dobrać odpowiednie rozwiązania techniczne. Co ważne, u nas pracujesz przede wszystkim na jakościowych spotkaniach umówionych przez dział Customer Care, więc faktycznie jesteś doradcą, a nie akwizytorem. Dajemy Ci dużą swobodę działania, wyznaczamy kierunki i cele, zapewniamy wsparcie, ale to Ty decydujesz o tym, jak realizujesz to, czego od Ciebie oczekujemy.

WOLTAIR.PL Sp. z o.o.

WOLTAIR to dynamiczny startup o wysokim wzroście, zatrudniający ponad 100 osób, który przynosi rewolucję w branży HVAC i energetyce budowlanej. Działamy z sukcesem na rynku czeskim od ponad 3 lat osiągając rocznie 4 krotny wzrost, a obecnie wkraczamy na rynek polski. W 2021 roku zainstalowaliśmy ponad 1000 pomp ciepła i dodaliśmy do naszego portfolio panele fotowoltaiczne oraz carporty.

Naszą misją jest zapewnienie, aby nowa generacja urządzeń energetycznych budynków była łatwo dostępna dla każdego. Nasza platforma cyfrowa gwarantuje klientom bezproblemowe i przyjemne doświadczenie - od wyboru najbardziej odpowiedniego rozwiązania do bezproblemowej instalacji. Współpracujemy bezpośrednio z topowymi producentami m.in: Alpha Innotec, Buderus, Vaillant, Viessmann. Posiadamy własne magazyny, które gwarantują terminowość realizacji.

Wierzymy w to, że prawdziwa sprzedaż to pomaganie ludziom. Wiemy, że wysokie standardy sprzedaży oraz obsługi klienta dają satysfakcję, zadowolenie z pracy i pozytywne rekomendacje klientów. W naszym procesie skupiamy się na identyfikacji potrzeb oraz doborze właściwych rozwiązań.

Doradca Techniczno-Handlowy HVAC ds. pomp ciepła, podlaskie