Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno-Handlowy HVAC & FP

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 2018-08-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Poszukujemy osoby mieszkającej w Trójmieście (lub bliskiej okolicy), która będzie odpowiedzialna za nawiązywanie oraz utrzymywanie relacji handlowych z Klientami ROCKWOOL Polska oraz prezentowanie i sprzedaż naszych produktów HVAC i Fire Protection na podległym obszarze.

    Obszar działania: woj. pomorskie, zachodnio – pomorskie, kujawsko – pomorskie

    Główne obowiązki:

    • Bliska współpraca z generalnymi wykonawcami, wykonawcami instalacji, dystrybutorami i projektantami instalacji,
    • Odpowiedzialność za sprzedaż inwestycyjną (sprzedaż na obiekty kubaturowe: biurowce, szpitale, budynki użyteczności publicznej itp.) poprzez sieć dystrybutorów,
    • Monitorowanie rynku planowanych i realizowanych inwestycji komercyjnych i zapewnienie, by przy ich budowie użyto produktów ROCKWOOL,
    • Przygotowanie specyfikacji i ofert,
    • Prowadzenie prezentacji produktowych, szkoleń oraz doradztwo techniczne dla Klientów.

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • Min. 2 letniego doświadczenia w sprzedaży B2B,
    • Praktycznej znajomości procesu inwestycyjnego i lokalnego rynku inwestycji,
    • Znajomości aplikacji i produktów HVAC i Fire Protection będzie dodatkowym atutem,
    • Wykształcenia wyższego (preferowane budownictwo lub pokrewne),
    • Dobrze rozwiniętych zdolności interpersonalnych, samodzielności w działaniu, silnej motywacji,
    • Prawa jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Niepowtarzalną okazję do pracy w prężnym zespole sprzedażowym oraz współpracę z najlepszymi ekspertami w  branży budowlanej,
    • Kompleksowe szkolenia wdrażające do pracy,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta MultiSport),
    • Dofinansowanie wypoczynku oraz inne świadczenia socjalne,
    • Wszelkie niezbędne do pracy narzędzia oraz auto służbowe,
    • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w jęz. polskim i angielskim.

    Kliknięcie przycisku „Dołącz do nas” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. - zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
    bottom