Ta oferta pracy jest nieaktualna od 134 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno-Handlowy HVAC

  • Marki, Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Globalna marka nr 1
    w kategorii uzdatnianie
    powietrza
    Na liście
    Forturne Global 500
    Dobra
    marka 2016
    top
    ZYMETRIC - Generalny Przedstawiciel koncernu Midea (Fortune Global 500 Company), wiodącego producenta urządzeń HVAC na świecie.
    W związku z rozwojem marki Midea w Polsce, poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Marki, Warszawa
    Obowiązki :
    • doradztwo techniczne w zakresie stosowania nowoczesnych rozwiązań klimatyzacyjnych/wentylacyjnych
    • współpraca z firmami instalacyjnymi, generalnymi wykonawcami oraz biurami projektowymi
    • koordynowanie projektów
    • negocjacje warunków handlowych
    • uczestniczenie w szkoleniach technicznych/produktowych
    Wymagania:
    • wykształcenie wyższe techniczne (klimatyzacja/wentylacja ewentualnie chłodnictwo)
    • doświadczenie w pracy w branży HVAC (mile widziane w sprzedaży produktów inwestycyjnych)
    • znajomość zagadnień z dziedziny klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa
    • znajomość środowiska AutoCad oraz pakietu MS Office
    • ważne prawo jazdy kat. B
    • umiejętność pracy w zespole
    • dobra organizacja własnej pracy
    • dyspozycyjność
    Oferujemy:
    • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
    • rozwój osobisty i zawodowy
    • możliwości realizacji ambitnych zadań oraz projektów
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • niezbędne narzędzia pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.