Ta oferta pracy jest nieaktualna od 130 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno- Handlowy (HVAC)

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-06-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa ProfAs jest firmą doradczą, która świadczy usługi w szeroko rozumianej dziedzinie Human Resources. Specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowiska średniego oraz wyższego szczebla. Wierzymy, że powodzenie wszelkich działań biznesowych ma swoje korzenie w nastawieniu, zaangażowaniu i kreatywności naszych pracowników a także w wiedzy i konkretnych umiejętnościach – wszystko to sprawia, że tworzymy dla Państwa najwyższą jakość oferowanych przez nas usług.

    Aktualnie dla naszego Klienta - firmy z branży HVAC specjalizującej się w rozwiązaniach klimatyzacji, ogrzewania i wentylacji  - poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Doradca Techniczno-Handlowy (HVAC)

    DTHM/MN/06/2018

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Realizowanie planów sprzedaży w regionie (sprzedaż na inwestycjach)
    • Współpraca z projektantami
    • Odpowiedzialność za portfolio Klienta
    • Promowanie marki i jej oferty
    • Sprzedaż i doradztwo techniczne z zakresu klimatyzacji

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie minimum średnie techniczne /preferowane wyższe kierunkowe z zakresu klimatyzacji, wentylacji/;
    • Prawo jazdy kat. B
    • Umiejętność poruszania się w środowisku AutoCAD
    • Doświadczenie w branży HVAC

    OFERUJEMY:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie;
    • Elastyczność co do formy zatrudnienia;
    • Auto służbowe, laptop, telefon (również do wykorzystania do celów prywatnych)
    • Pakiet szkoleń produktowych, handlowych
    • Możliwość awansu i rozwoju w ramach firmy i jej spółek powiązanych
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupa Profas Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupa ProfAs Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.