Oferta pracy

Doradca techniczno-handlowy - HVAC

CENTROSAN-BUD JACEK BRZESKI, SŁAWOMIR WACHOWICZ SPÓŁKA JAWNAO firmie

CENTROSAN-BUD JACEK BRZESKI, SŁAWOMIR WACHOWICZ SPÓŁKA JAWNA

Julianowska 24B

Piaseczno

Początki działalności firmy datują się na rok 1990. Od tego czasu firma przeszła dynamiczny rozwój, zyskując doświadczenie i uznanie klientów i dostawców, w wyniku tego jesteśmy jednym z nielicznych partnerów firmy VIESSMANN - lidera techniki grzewczej na świecie. Salon Firmowy Viessmann prowadzi kompleksową obsługę klientów w zakresie doboru, sprzedaży, montażu i serwisowania instalacji sanitarnych.

Oferujemy naszym Klientom szeroką gamę usług: Projektowanie instalacji sanitarnych (HVAC), montaż instalacji sanitarnych, montaż kotłowni: małej, średniej i dużej mocy, montaż przydomowych oczyszczalni ścieków, montaż centralnych odkurzaczy, montaż pomp ciepła, montaż kolektorów słonecznych, montaż wentylacji mechanicznej (rekuperacja), uruchamianie urządzeń VIESSMANN, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny VIESSMANN.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Doradztwo techniczne w zakresie stosowania nowoczesnych rozwiązań klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych,
  • Realizacja zamówień i obsługa klientów,
  • Przygotowywanie ofert techniczno-handlowych,
  • Negocjacje warunków handlowych.

Oczekiwania:

  • Znajomość branży oraz urządzeń w zakresie instalacji grzewczych, wentylacyjnych, wod-kan, gaz – warunek konieczny,
  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku w branży HVAC,
  • Wykształcenie min. średnie (specjalność: ogrzewnictwo, technika sanitarna i pokrewne),
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość praktycznej obsługi pakietu MS Office, oprogramowania AutoCAD;
  • Dobra organizacja pracy własnej, umiejętność wyznaczania zadań oraz kontroli;
  • Zaangażowanie, kreatywność, inicjatywa.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie będącej liderem w swojej branży;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;
  • Wynagrodzenie powiązane z indywidualnymi wynikami pracy;
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy);
  • Profesjonalne szkolenia sprzedażowe, duże wsparcie przełożonych w okresie wdrożenia oraz w trakcie pracy;
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie i po zakończeniu procesu rekrutacyjnego.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy