Oferta pracy

Doradca Techniczno – Handlowy HVAC

Hays Poland

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

naszego Klienta, lidera w branży HVAC (cooling).

Twój zakres obowiązków

  • rozszerzenie działalności firmy na terenie woj. zachodniopomorskie, lubuskie

  • aktywne promowanie marki i pozyskanie nowych klientów

  • budowanie bazy klientów

  • utrzymywanie i rozwijanie współpracy z klientami już istniejącymi

  • doradztwo techniczne

  • organizacja szkoleń technicznych w terenie

  • odpowiedzialność za wyznaczony budżet sprzedażowy (obrót / marża założona)

  • współpraca z Inżynierem Sprzedaży obsługującymi ten obszar z pozycji biura

  • wybór najlepszych rozwiązań dla klienta na podstawie wiedzy technicznej i asortymentu

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe techniczne: preferowane kierunki: chłodnictwo/klimatyzacja lub pokrewne

  • gotowość do pracy w strukturach handlowych

  • bardzo dobra komunikacja i umiejętność współpracy

  • silna motywacja na realizację zadań

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii od sprzedaży

  • narzędzia do pracy: samochód Ford Focus, laptop, telefon służbowy

  • szkolenia techniczne i sprzedażowe

  • Benefity: po okresie próbnym pakiet zdrowotny Medicover, karta Multisport

  • pracę w trybie home office i w terenie

  • jasna ścieżka kariery

  • dużą samodzielność w działaniu

  • pracę w zgranym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego