Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno-Handlowy (HVAC)

Aereco WentylacjaO firmie

  • Marcina Kasprzaka 7, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Aereco Wentylacja

Marcina Kasprzaka 7

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo techniczne w zakresie stosowania rozwiązań wentylacyjnych

  • Opieka nad dotychczasowymi oraz nowymi klientami firmy na powierzonym regionie

  • Przygotowywanie ofert handlowych i doborów technicznych rozwiązań wentylacyjnych

  • Prowadzenie szkoleń technicznych z rozwiązaniami wentylacyjnymi

  • Współpraca z biurem projektowym

  • Raportowanie i planowanie działań handlowych w celu umacniania pozycji firmy na rynku branżowym

Podział czasu pracy
50%

Doradztwo techniczne

30%

Opieka nad klientami

20%

Szkolenia

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letniego doświadczenia w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej lub budowlanej

  • Wykształcenie techniczne

  • Umiejętność budowania i podtrzymywania relacji z klientami

  • Bardzo dobrej organizacji czasu pracy, samodzielności w działaniu

  • Sumienności, rzetelności, dokładności i zaangażowania

  • Znajomość środowiska AutoCad oraz pakietu MS Office

  • Gotowość do podróży służbowych

To oferujemy

  • Firma o stabilnej pozycji na rynku

  • Przyjazna atmosfera i warunki pracy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pakiet socjalny

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

AERECO WENTYLACJA Sp. z o.o. - firma z branży wentylacyjnej i pożarowej działająca na rynku B2B.

Przewiń do profilu firmy