Oferta pracy

Doradca Techniczno–Handlowy HVAC

ROCKWOOL PolskaO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Szukamy doświadczonego Doradcy Techniczno-Handlowego z Wrocławia lub bliskiej okolicy, który chciałby podjąć nowe wyzwania w firmie o wyjątkowej kulturze organizacyjnej.

Do głównych zadań Doradcy będzie należeć sprzedaż inwestycyjna produktów z segmentu izolacji technicznych (HVACR i Fire Protection) w województwie dolnośląskim, opolskim i łódzkim.

Nasze wymagania

  • Jesteś pozytywnie nastawiony do realizacji postawionych zadań

  • Masz wyższe wykształcenie i prawo jazdy kat. B

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży inwestycyjnej

  • Łatwo nawiązujesz kontakty

  • Pracujesz systematycznie i jesteś samodzielny

  • Umiesz i lubisz budować długofalowe relacje z Klientami, oparte na współpracy i doradztwie

  • Potrafisz prowadzić negocjacje

  • Znajomość segmentu HVACR i Fire Protection będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Dobre wynagrodzenie

  • Pracę w firmie będącej liderem w swojej branży

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku)

  • Potrzebne narzędzia pracy takie jak: samochód, telefon, tablet, komputer

  • Możliwość rozwoju w oparciu o własne aspiracje i dostępne szkolenia

  • Przyjazny system adaptacji i szkolenia wstępne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dyżury lekarza w biurze

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

ROCKWOOL Polska

ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. należy do Grupy ROCKWOOL - światowego lidera w produkcji skalnej wełny mineralnej - dostawcy produktów, systemów i rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej, akustyki i bezpieczeństwa pożarowego obiektów budowlanych.

Przewiń do profilu firmy