Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno-Handlowy HVAC - współpraca z biurami projektowymi

Zymetric Sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z biurami projektowymi, firmami instalacyjnymi oraz generalnymi wykonawcami

  • doradztwo techniczne w zakresie stosowania nowoczesnych rozwiązań klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych

  • przygotowywanie ofert handlowych

  • koordynowanie projektów

  • negocjacje warunków handlowych

  • uczestniczenie w szkoleniach technicznych/produktowych

Nasze wymagania

  • wymagane doświadczenie w pracy z biurami projektowymi

  • wykształcenie wyższe techniczne (klimatyzacja/wentylacja/chłodnictwo)

  • doświadczenie w pracy w branży HVAC (mile widziane w sprzedaży produktów inwestycyjnych)

  • znajomość zagadnień z dziedziny klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa

  • znajomość środowiska AutoCad oraz pakietu MS Office

  • ważne prawo jazdy kat. B

  • umiejętność pracy w zespole

  • dobra organizacja własnej pracy

  • dyspozycyjność

To oferujemy

  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

  • rozwój osobisty i zawodowy

  • możliwości realizacji ambitnych zadań oraz projektów

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Zymetric Sp. z o.o.

Jesteśmy jednym z najważniejszych i największych graczy na polskim rynku klimatyzacji oraz wentylacji, ale przede wszystkim doświadczonym dystrybutorem urządzeń i rozwiązań HVAC. Dzięki rozbudowanej, ogólnopolskiej sieci sprzedaży, dostarczamy niezawodne systemy klimatyzacyjne do polskich domów, biur, budynków handlowych, przemysłowych oraz obiektów użyteczności publicznej.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z dopiskiem "Doradca Techniczno-Handlowy" klikając w przycisk Aplikuj.