Doradca Techniczno-Handlowy - Hydroizolacje, Iniekcje, Naprawa Betonu

MAPEI POLSKA Sp. z o. o.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie wyznaczonych celów sprzedaży

  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanego asortymentu produktów z Linii Hydroizolacji, Iniekcji i Napraw Betonu

  • obsługę bieżących projektów i klientów na powierzonym obszarze

  • aktywne pozyskiwanie nowych projektów inwestycyjnych i klientów na powierzonym obszarze

  • opracowywanie ofert handlowo-technicznych

  • budowanie długofalowych relacji z klientami

  • prowadzenie szkoleń produktowych również na budowie

  • monitorowanie rynku i działań konkurencji

Nasze wymagania

  • kompetencje w zakresie doradztwa technicznego

  • umiejętności sprzedażowe

  • znajomość lokalnego rynku inwestycji budowlanych

  • wiedza z zakresu hydroizolacji i napraw betonu

  • umiejętność skutecznego komunikowania się

  • dyspozycyjność i zaangażowanie w pracę

  • silna motywacja i ukierunkowanie na realizację celu

  • kreatywność, umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji

  • wysoka kultura osobista

  • wykształcenie minimum średnie - preferowany profil budowlany

  • umiejętność pracy w zespole

  • znajomość obsługi komputera (pakietu MS Office)

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie, lidera w swojej branży

  • atrakcyjny i motywujący system wynagradzania ( stała płaca zasadnicza + premia uzależniona od wyników)

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • prywatną opiekę medyczną

  • narzędzia pracy, min: samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • korporacyjna karta kredytowa

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że pozostawiamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia. Gwarantujemy dyskrecję.

MAPEI POLSKA Sp. z o.o. to wiodący producent chemii budowlanej.

Przewiń do profilu firmy