Doradca Techniczno-Handlowy (inwestycje)

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2019-09-02
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 2019-10-02)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Agencja zatrudnienia
    nr licencji 3260
    Find your own at
    devire.pl
    Miejsce pracy: Wrocław
    PL35837

    Devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

    Twoja przyszła Firma

    Naszym Klientem jest międzynarodowy koncern działający w branży chemii budowlanej, oferujący wysokiej klasy produkty spełniające wymagania klientów oraz normy techniczne. Obecnie z uwagi na rozwój firmy poszukujemy kandydata na stanowisko Doradcy Techniczno-Handlowego odpowiedzialnego za obsługę inwestycji w regionie woj. dolnośląskiego.

    Zakres obowiązków:

    - rozwój i wzrost sprzedaży w podległym regionie poprzez pozyskiwanie inwestycji,

    - współpraca z firmami wykonawczymi, architektami, biurami projektowymi, etc.,

    - doradztwo techniczne oraz handlowe; w tym prowadzenie szkoleń,

    - negocjowanie warunków współpracy, kompleksowe prowadzenie obsługi klienta.

    Nasz klient oferuje:

    - współodpowiedzialność za realizację i rozwój strategii sprzedażowej w firmie

    - pracę w firmie oferującej produkty marki „premium” oraz profesjonalne rozwiązania technologiczne,

    - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z bogatym pakietem benefitów pozapłacowych,

    - szkolenia podnoszące kompetencje oraz cykliczne szkolenia techniczne,

    - niezbędne narzędzia pracy - samochód, laptop, telefon służbowy

    U kandydatów zwracamy uwagę na:

    - min. 2 lata doświadczenia w pracy na ww. stanowisku lub o zbliżonym zakresie obowiązków,

    - warunkiem koniecznym jest doświadczenie we współpracy z firmami wykonawczymi i architektami,

    - zorientowanie na osiągnięcie celu oraz swoboda w prowadzeniu negocjacji,

    - samodzielność, umiejętność efektywnego planowani czasu pracy,

    - min. wykształcenie średnie (o profilu budowlanym).

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).