Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Constraco Sp.z.o.o. z siedzibą w: Bysewska 47, 80-298 Gdańsk (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno-Handlowy (Inżynier Sprzedaży)

Constraco Sp.z.o.o.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ważna jeszcze 19 dni
    do: 12 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów sprzedażowych

  • Promocja i sprzedaż rozwiązań Constraco – GALBOX, GALVER

  • Budowanie relacji z istniejącymi klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów. Głównie inwestorzy, architekci, wykonawcy

  • Doradztwo techniczne w zakresie promowanych rozwiązań

  • Współpraca z działem obsługi klienta i komórkami organizacyjnymi Spółki

  • Prowadzenie szkoleń, seminariów i konferencji mające na celu promocję oferowanych rozwiązań.

  • Dokumentacja prowadzonej aktywności i wyników z wykorzystaniem systemu CRM

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku handlowym - w segmencie rozwiązań dla budownictwa będzie dodatkowym atutem

  • Wykształcenie średnie/wyższe (mile widziane wykształcenie techniczne)

  • Dobra znajomość rynku inwestycyjnego w powierzonym regionie. Znajomość rynku hal stalowych będzie dodatkowym atutem.

  • Umiejętność czytania dokumentacji projektowej – (AutoCad) będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość programów MS Office

  • Orientacja na wyniki

  • Umiejętność planowania i zarządzania czasem

  • Orientacja na klienta

  • Elastyczność, dostosowanie się

To oferujemy

  • Niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon, samochód służbowy

  • Wynagrodzenie: podstawa plus część ruchoma uzależniona od wyników według bardzo jasnych kryteriów - bez górnej granicy

  • Oferujemy możliwość rozwoju w strukturach firmy będącej liderem w branży

W związku z dynamicznym rozwojem, firma CONSTRACO Sp. z o.o., producent hal systemowych GALBOX oraz profili zimno giętych GALVER , poszukuje kandydata na stanowisko:

Doradcy Techniczno-Handlowego (Inżynier Sprzedaży) – Łódź/Poznań

Region: Województwa Łódzkie i Wielkopolskie

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje