Oferta pracy

Doradca Techniczno – Handlowy - IT

ARPI Staffing Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Rekrutujemy dla

Nowy projekt rekrutacyjny, który prowadzi ARPI Staffing, to stanowisko pełne wyzwań. Do międzynarodowego zespołu firmy z branży rozwiązań IT dla klientów korporacyjnych, poszukujemy odpowiedzialnej i samodzielnej osoby, która łączy w sobie duszę techniczną i zdolności autoprezentacji oraz utrzymywania pozytywnych relacji w biznesie.

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja procesów integracji modułów rozwiązania technicznego, współpraca z klientem podczas procesu wdrożeniowego

  • Wsparcie działu handlowego w spotkaniach biznesowych jako Ekspert Techniczny, prezentacja rozwiązań, bieżące doradztwo

  • Współpraca z działem handlowym w zakresie wsparcia technicznego procesu sprzedaży

  • Kontakt z klientami, udzielanie informacji o nowych rozwiązaniach i innowacjach

  • Analizowanie opinii klientów, wyciąganie wniosków, proponowanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań

Wymagania pracodawcy

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – codzienny kontakt

  • Wiedza techniczna z zakresu IT

  • Umiejętności analityczne

  • Umiejętność budowania i utrzymywania profesjonalnych relacji biznesowych

  • Cierpliwość i przyjazne nastawienie do klientów

  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodyscyplina i odpowiedzialność

Mile widziane

  • Doświadczenie we współpracy z klientami

Pracodawca oferuje

  • Pracę zdalną, z dowolnego miejsca oraz elastyczne godziny – sam ustalasz kiedy pracujesz, ważna jest realizacja zadań

  • Stałe i stabilne zatrudnienie

  • Pracę w międzynarodowym środowisku i kontakt z językiem angielskim – współpraca z zespołem z Budapesztu

  • Niezależne, samodzielne stanowisko, mające realny wpływ na rozwój biznesu

  • Możliwości rozwoju i awansu w ramach struktur

  • Otwartość firmy na nowe pomysły, wdrażanie swoich rozwiązań

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Kolejny krok w Twojej karierze zawodowej przed Tobą – poszukujemy doświadczonego Kontrolera na samodzielne stanowisko, który będzie wspierać Zarząd firmy w kwestiach raportowania i analiz.

Wyjątkowe jest tu również miejsce pracy. Miejsce z historią, w którą możesz mieć swój wkład.

Przewiń do profilu firmy