Oferta pracy

Doradca techniczno-handlowy

WienkraO firmie

  • Janki (pow. pruszkowski), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma WIENKRA powstała w 1990 roku jako spółka polsko-austriacka. Dostarczyliśmy naszym klientom ponad 1 milion klimatyzatorów, gdyż nieprzerwanie od 30 lat współpracujemy ze światowymi liderami w produkcji urządzeń klimatyzacyjnych. Postaramy się przekonać Państwa do nawiązania współpracy z nami. Bardzo szeroki asortyment, możliwość dokonywania zakupów w jednym miejscu, najlepsze ceny, promocje i szybka dostawa to tylko nieliczne z wielu argumentów, które zachęcą Państwa do związania się z nami na dłużej.

Firma WIENKRA sp. z o.o. poszukuje do Oddziału w Jankach k/Warszawy pracownika na stanowisko DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

Zakres obowiązków:

- Pozyskiwanie nowych klientów

- Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z kontrahentami

- Aktywna sprzedaż produktów

- Prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych

- Doradztwo techniczne

- Sporządzanie ofert techniczno-handlowych

- Raportowanie wyników

- Analiza działań firm konkurencyjnych

- Pomoc w bieżących działaniach firmy.

Wymagania:

- Wiedza techniczna z zakresu urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

- Znajomość branży HVAC

- Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe, handlowe i negocjacyjne

- Doskonała organizacja czasu pracy

- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

- Umowę o pracę na pełny etat

- Praca jednozmianowa

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV. Firma zastrzega sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy