Doradca Techniczno-Handlowy

  • Jastrzębie-Zdrój, śląskie
  • Specjalista
  • 06.12.2018
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 05.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KRZECZKOWSKI ANDRZEJ FIRMA HANDLOWA "ART-CHEM"

    Jesteśmy wiodącym dystrybutorem globalnych marek m in. Spies Hecker, Challenger, U-pol, Roberlo, Beckers, Tikkurila, Scala, Lucite, Delta. Wyłącznym dystrybutorem na Polskę marek: Berling, Redpaint oraz MaxBerner. Działamy w segmencie materiałów do napraw blacharsko lakierniczych oraz materiałów wykończenia wnętrz. W ofercie posiadamy blisko 10 tyś produktów.

    Dołącz do naszego zespołu na stanowisko:

    Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój

    "Doradca techniczno-handlowy" (rynek napraw blacharsko-lakierniczych)

    Poznaj zakres obowiązków:

    • Wsparcie techniczne dla istniejących oraz nowych klientów,
    • Prezentacje nowych produktów,
    • Sprzedaż i promocja towarów firmy,
    • Stały kontakt z klientami detalicznymi, hurtowymi, warsztatami,
    • Budowanie długofalowych relacji biznesowych,
    • Rozszerzanie asortymentu sprzedawanych produktów

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Znajomości technologii napraw blacharsko lakierniczych,
    • Wysokich umiejętności komunikacyjnych,
    • Ważnego prawa jazdy kat. B,
    • Kreatywnego podejścia do pracy,
    • Umiejętności aktywnej współpracy,
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub doświadczenie w lakierowaniu samochodów

    Oferujemy:

    • Konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie
    • Stabilną pracę w polskiej firmie z długoletnią tradycją
    • Pracy z wysokiej jakości systemami lakierniczymi Axalta Coatings (Spies Hecker, Challenger)
    • Szkolenia i możliwość doskonalenia zawodowego
    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, tablet, telefon służbowy)
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    www.art-chem.pl

    Do CV prosimy dopisać następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).“