Logo Pracuj.pl

Doradca Techniczno-Handlowy

AblerO firmie

  • Kalisz, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Abler

Złota 34/38

Kalisz

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • stacjonarna obsługa klientów detalicznych i hurtowych
  • budowanie i rozwijanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • realizowanie planów sprzedaży
  • aktywne doradztwo
  • monitorowanie rynku, działań konkurencji
  • reprezentowanie i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • mile widziane doświadczenie w handlu, obsłudze klienta, logistyce
  • dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office
  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów interpersonalnych
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy
  • samodzielność, dyspozycyjność
  • rzetelność, uczciwość, odpowiedzialność i systematyczność
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość branży wykończenia wnętrz będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, na pełen etat
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez system szkoleń
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • pracę w młodym, ambitnym zespole

Doradca Techniczno-Handlowy, Złota 34/38, Kalisz