Doradca Techniczno-Handlowy

VBW EngineeringO firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

VBW Engineering działa w branży instalacji obróbki powietrza, będąc najważniejszym polskim producentem urządzeń do klimatyzacji i wentylacji pomieszczeń wg indywidualnych potrzeb klienta. Firma postawiła na nowoczesność, solidność, nowatorskie pomysły, elastyczność produkcji i ekonomiczne rozwiązania.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie ofert techniczno- handlowych w oparciu o oferowany asortyment;
  • prowadzenie negocjacji handlowych zmierzających do zawarcia umowy sprzedaży;
  • pozyskiwanie zamówień i nadzór nad ich realizacją;
  • analiza rynku pod kątem klientów i lokalnie prowadzonych inwestycji;
  • budowanie i dbałość o dobre relacje z klientami z branży instalacyjnej i budowlanej oraz z biurami projektowymi;
  • dbałość o wysoki poziom obsługi klienta;
  • aktualizacja baz danych programu ofertowego;
  • sporządzanie tygodniowych/ miesięcznych sprawozdań ze swojej działalności.

Co będzie Ci potrzebne, aby móc wykonywać powierzone zadania:

  • ukończone studia z wykształceniem wyższym technicznym spec. HVAC lub osobę na ostatnim roku studiów;
  • zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • prawo jazdy kat. B;
  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne;
  • cechy osobowości: dokładność, komunikatywność, lojalność, otwartość, samodyscyplina oraz wysoka kultura osobista.

Firma oferuje:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie w młodym zespole ukierunkowanym na ciągły rozwój i doskonalenie;
  • zaznajomienie ze specyfiką branży klimatyzacyjnej;
  • możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych;
  • szkolenie wdrażające w siedzibie firmy w Gdyni;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • niezbędne narzędzia pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na podany niżej adres.
W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych, w temacie proszę podać:
“Specjalista ds. Techniczno- Handlowych – Katowice”.

Klikając w przycisk „Aplikuj” zgadzasz się na przetwarzanie przez VBW Engineering Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: [email protected] Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Grupę Pracuj przed cofnięciem zgody.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz tutaj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy