Oferta pracy

Doradca Techniczno-Handlowy

Klient Pracuj.plO firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Zakres obowiązków:

  • Obsługa zamówień spływających do firmy
  • Działania zmierzające do pozyskiwania nowych klientów
  • Obsługa klientów na terenie całej Polski
  • Doradztwo i wsparcie techniczne
  • Przeprowadzenie procesu realizacji: nadzór nad zamówień materiałów, koordynacja harmonogramu prac z klientem i ekipą wykonawczą oraz kierowanie pracami wykończeniowymi
  • Tworzenie dokumentacji technicznej- przed i poprojektowej

Od idealnego kandydata oczekujemy:

  • 3 letniego doświadczenia w kontakcie z klientem w branży technicznej – mile widziane doświadczenie w branży basenowej
  • Otwartości na bezpośredni kontakt z klientem
  • Gotowości do częstych wyjazdów i pracy w terenie
  • Podstawowej znajomości programu AutoCAD
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego (wykorzystywany w kontakcie z producentem, w czasie szkoleń produktowych itp.)
  • Dobrej organizacji pracy
  • Prawo jazdy kat.B

W zamian za to oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne oraz prowizję uzależnioną od osiąganych wyników
  • Samochód służbowy (także do użytku prywatnego)
  • Dostęp do dynamicznie rozwijającego się rynku oraz pracę z najlepszym produktem w branży
  • Pracę z klientami „Premium”
  • Ciekawe szkolenia produktowe
  • Umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon)
Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy