Oferta pracy

Doradca techniczno - handlowy

RENZ Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Firma produkcyjna wyrobów metalowych z kapitałem niemieckim z siedzibą w Gądkach pod Poznaniem poszukuje kandydata / kandydatki na stanowisko:
Miejsce pracy: Kraków / Katowice
Region: województwa: Małopolskie, Śląskie, Opolskie, Świętokrzyskie, Podkarpackie
Kandydacie,
szukamy człowieka, który ma doświadczenie i sukcesy w sprzedaży w branży przemysłowej, kogoś, kto zajmie się od początku do końca sprzedażą skrzynek pocztowych jak również rozwiązań pocztowych i urządzeń do nadawania i odbierania przesyłek, kogoś, kto będzie spotykać się z przedstawicielami na budowach (i nie boi się założyć kasku i obuwia roboczego), kogoś, kto równie dobrze będzie się czuł w kontakcie z developerami, architektami oraz naszymi stałymi klientami, kogoś, kto dopilnuje montażu naszych produktów, kogoś kto ma wizję sprzedaży wyrobów firmy RENZ. Jeśli wszystko co powyższe jest Tobie bliskie – zapraszamy do aplikowania!

Opis stanowiska:
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • sprzedaż produktów / realizacja zamówień
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • realizowanie planów i polityki handlowej firmy

Wymagania:

  • znajomość branży budowlanej / elektrycznej – niezbędne!!!
  • doświadczenie w kontaktach handlowych w terenie
  • wykształcenie min. średnie (wskazane techniczne)
  • umiejętność obsługi komputera
  • umiejętność nawiązywania kontaktów
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki, dynamika w działaniu, efektywność
  • gotowość do podróży służbowych - firma RENZ ma swoją siedzibę w Gądkach pod Poznaniem, więc wizyty również będą w ramach stanowiska
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowę o pracę)
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawowe + premia)
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop)
  • stały rozwój zawodowy poprzez udział w szkoleniach produktowych
  • pracę w dynamicznym zespole i firmie o strukturach międzynarodowych
  • przyjazną atmosferę pracy, wsparcie i pomoc przy wdrożeniu się w obowiązki
  • bezpłatny pakiet medyczny przy wykupieniu ubezpieczenia na życie
  • karnet sportowy OKSYSTEM w atrakcyjnej cenie
Kandydatów zainteresowanych ofertą i spełniających przedstawione wymagania prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku Aplikuj.
Wysyłając do Administratora zgłoszenie rekrutacyjne prosimy abyś zamieścił w treści swojego CV następującą zgodę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym."

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane do innych naszych rekrutacji, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:
„Zgadzam się na przetwarzanie przez RENZ Sp. z o.o. z siedzibą w Gądkach przy ul. Magazynowej 5a, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”

Klauzula Informacyjna:

Informujemy, że Administratorem Państwa Danych Osobowych jest RENZ Sp. z o.o. z siedzibą w Gądkach (62-023), przy ul. Magazynowej 5A, zarejestrowana w Sadzie Rejonowym Poznań- Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000177525, NIP: 8510209648.

Przetwarzanie Twoich danych osobowych następuje w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes jako Administratora Danych Osobowych.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w oparciu o następujące przepisy prawa:
1)      Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (zwane dalej Rozporządzenie)- w związku z wypełnieniem obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, o którym mowa w art. 22¹ Kodeksu Pracy;
2)      Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia, w sytuacji kiedy zakres przesyłanych przez Ciebie danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy lub
3)      Na postawie art. 6 ust. 1 lit. f) Rozporządzenia, w celach wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora, o których mowa powyżej.

Podanie dobrowolnych danych nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji. Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 3 lat liczonych od momentu zakończenia procesu rekrutacji, w której brałeś udział.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usług publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych, czy podmiotom doradztwa personalnego.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail [email protected]
Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

W razie pytań możesz skontaktować się z nami pod adresem e-mail [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy