Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno - Handlowy

Avanti-Tools Spółka z o.o.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ważna jeszcze 16 dni
    do: 09 lip 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • rozwój sprzedaży u dotychczasowych aktywnych Klientów firmy

  • nawiązywanie i rozwijanie relacji handlowych z nowymi Klientami

  • doradztwo techniczne w zakresie narzędzi do obróbki skrawaniem

  • dobór i wdrażanie narzędzi skrawających zgodnie z wymaganiami technicznymi Klienta

  • dokonywanie bieżących analiz

  • raportowanie i planowanie

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne

  • doświadczenie w branży sprzedaży narzędzi skrawających (warunek konieczny)

  • znajomość technologii obróbki skrawaniem i programowania obrabiarek CNC

  • znajomości rysunku technicznego

  • umiejętność wdrażania nowych rozwiązań narzędziowych u Klientów

  • duże zdolności komunikacyjne

  • prawo jazdy kat B

  • sumienność, umiejętność efektywnego organizowania własnej pracy

  • wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Przejęcie rozbudowanego regionu z gotowym pakietem klientów generujących obroty przekraczające milion złotych rocznie.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku wraz z rozbudowanym systemem prowizyjnym, zależnym od osobistych sukcesów.

  • Wsparcie podczas wdrażania się do pracy oraz podczas realizacji codziennych obowiązków,

  • Niezbędne narzędzia pracy.