Oferta pracy

Doradca Techniczno Handlowy

REVOLT ENERGY SPÓŁKA AKCYJNA

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów z obszaru B2C i B2B

  • Sprzedaż produktów firmy i negocjacje handlowe

  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych

  • Dbałość o wizerunek firmy i jej reprezentacja

Nasze wymagania

  • Tylko osoby z doświadczeniem w sprzedaży fotowoltaiki – warunek konieczny

  • Udokumentowane sukcesy sprzedażowe

  • Wysoka motywacja w realizacji zadań i determinacja w osiągnięciu założonych celów

  • Komunikatywność, umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji

  • Czynne prawo jazdy kat. B. i gotowość do pracy w terenie

  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • zatrudnienie w systemie B2B na atrakcyjnych warunkach,

  • niezbędne narzędzia pracy oraz wysokie wynagrodzenie - część stała i prowizyjna,

  • wysoką kulturę współpracy oraz opiekę sprzedażową i posprzedażową,

  • szkolenia z obsługi systemów informatycznych,

  • elastyczny czas pracy,

  • stabilne i długoterminowe zatrudnienie.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

Grupa Kapitałowa Blachotrapez jest jednym z największych producentów pokryć dachowych w Polsce i Europie, zatrudniającym obecnie ponad 1000 pracowników i posiadającym oddziały produkcyjne w kilku europejskich krajach. Blachotrapez na przestrzeni 50 lat działalności przeszedł drogę od prywatnego przedsiębiorstwa do międzynarodowej korporacji. Łączymy nasze bogate doświadczenie i precyzję z ogromną pasją i chęcią ciągłego rozwoju, dzięki temu możemy wyznaczać nowe standardy w branży.

Revolt Energy to kolejna inwestycja Grupy Blachotrapez.

Inwestycja, której motorem napędowym jest najnowsza technologia. Łącząc wiedzę ekspertów, wieloletnie doświadczenie i wykorzystując posiadane zasoby - już teraz wyznaczamy rewolucyjne standardy w branży fotowoltaiki.

Jesteśmy zespołem ludzi, którzy nie boją się wyzwań, a za każdym naszym działaniem kryje się pozytywna intencja do utrzymania kultury organizacyjnej na najwyższym poziomie. Wzajemnie inspirujemy się do działania, wspieramy w nowych inicjatywach, a każdy pracownik ma u nas szansę rozwoju.

Przewiń do profilu firmy