Doradca Techniczno - Handlowy

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 2017-10-13
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 2017-11-12)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Miejsce pracy: Katowice
Numer referencyjny: KAT.IS.10.17

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż elementów automatyki przemysłowej,
  • Dobór optymalnych rozwiązań technicznych,
  • Wsparcie techniczne - rozwiązywanie zagadnień technicznych,
  • Tworzenie ofert handlowych w systemie CRM,
  • Obsługa klientów firmy z zachowaniem obowiązujących standardów,
  • Pomoc przy uruchamianiu urządzeń u Klientów firmy,
  • Realizowanie wyznaczonych planów sprzedaży.

Praca wiąże się zarówno z odbywaniem spotkań w siedzibach firm klientów jak również stacjonarnie w siedzibie firmy Induprogress.

Od osoby zatrudnionej na stanowisku Doradcy Techniczno - Handlowego wymaga się uczestnictwa w wewnętrznych szkoleniach technicznych oraz stałego poszerzania wiedzy na temat oferowanych urządzeń.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie mogła wykazać się umiejętnościami programowania sterowników PLC, pulpitów HMI, parametryzacji napędów (falowników oraz serwonapędów) oraz będzie miała możliwość realizowania innych ciekawych zagadnień z zakresu automatyki przemysłowej.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (preferowana Automatyka, Mechatronika, Robotyka i pokrewne),
  • Prawo jazdy kat. B.,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Doświadczenie w pracy z urządzeniami automatyki przemysłowej (praktyki/praca w służbach technicznych zakładów produkcyjnych oraz firmach integratorskich),
  • Dyspozycyjność, możliwość odbywania częstych wyjazdów służbowych.

Ogłoszenie skierowane jest również do studentów ostatnich lat studiów na kierunkach technicznych.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - podstawowe zależne od doświadczenia oraz wiedzy praktycznej, dodatkowe zależne od uzyskiwanych wyników,
  • Telefon, komputer i inne narzędzia pracy,
  • Samochód służbowy (zależnie od wyników do wyłącznego użytku lub współdzielony),
  • Pakiet dodatkowy benefitów (Multisport , prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie),
  • Umowę o pracę,
  • Szkolenia krajowe oraz zagraniczne,
  • Możliwość zdobywania nowych umiejętności i doświadczenia z zakresu automatyki.
Od przeszło 8 lat Induprogress jest wyłącznym dystrybutorem produktów automatyki przemysłowej Delta Electronics w Polsce. Zajmujemy się dostarczaniem komponentów najwyższej jakości oraz świadczeniem usług technicznych z zakresu automatyki przemysłowej. Doświadczony zespół naszych inżynierów rozmieszczonych w kluczowych regionach kraju oraz niezawodne produkty ugruntowały pozycje naszej firmy w grupie wiodących dostawców automatyki przemysłowej w Polsce.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji online
za pośrednictwem przycisku Aplikuj teraz.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez InduProgress sp.j. z siedzibą w Warszawie (04-667) przu ulicu Trakt Lubelski 404"

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się