Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno-Handlowy

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 31.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    MARGO sp. z o.o. sp. k. - wiodący dystrybutor części zamiennych dla przemysłu (elementy techniki przeniesienia napędu) w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Katowice

    Zakres obowiązków:

    • Rozwój sprzedaży części do maszyn u klientów przemysłowych,
    • Wsparcie techniczne oraz dobór kompleksowych rozwiązań do maszyn,
    • Realizacja strategii sprzedaży i bieżące raportowanie,
    • Prezentacje produktów oraz nowoczesnych rozwiązań dla działów konstrukcyjnych i utrzymania ruchu,
    • Proaktywne pozyskiwanie nowych klientów,
    • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy i trwałych relacji biznesowych,
    • Współpraca z innymi działami wewnątrz organizacji,

    Jeżeli:

    • Chcesz się rozwijać i sięgać po najwyższe cele,
    • Możesz się pochwalić doświadczeniem w sprzedaży i obsłudze klienta w zakresie artykułów technicznych,
    • Znasz branżę części do maszyn oraz utrzymania ruchu,
    • Wykazujesz się dobrą organizacją czasu pracy oraz gotowością do samodzielnej pracy w terenie,
    • Masz wysokie umiejętności interpersonalne i umiesz budować trwałe relacje z klientami,
    • Posiadasz wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
    • Jesteś osobą kreatywną i dynamiczną,
    • Masz prawo jazdy kat. B,
    • Wierzysz, że można związać się z jedną firmą na długie lata i nie przestać rozwijać się zawodowo,

    to idealnie pasujesz na to stanowisko!

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie i rozwój w strukturach nowoczesnej firmy będącej liderem rynku,
    • Możliwość realizacji interesujących i zróżnicowanych projektów,
    • Szeroki pakiet szkoleń branżowych i kompetencyjnych,
    • Stałe wynagrodzenie uzupełnione o atrakcyjny system premiowy,
    • Pakiet benefitów pozapłacowych dla Ciebie i Twoich najbliższych,
    • Duże merytoryczne wsparcie doradców technicznych w zakresie wiedzy produktowej,
    • Wysoką dostępność oferowanego asortymentu,
    • Możliwość pełnego wykorzystania swojej wiedzy, doświadczenia i umiejętności,
    • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy – samochód, laptop, telefon itd.,
    • Pracę w dynamicznym i zmotywowanym zespole,
    • Dla osób wyróżniających się - perspektywę tworzenia i rozwoju własnej grupy handlowej
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W dokumentach prosimy uwzględnić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

    bottom