Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno-Handlowy - Key Account Manager z doświadczeniem

Ledolux Poland Sp. o.o.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż i promowanie przemysłowych i ulicznych lamp LED z LEODLUX POLAND bezpośrednio u klientów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży profesjonalnego oświetlenia LED lub branży elektrycznej – WARUNEK KONIECZNY

  • znajomość klientów z rynku oświetlenia przemysłowego i drogowego na wskazanym terenie takich jak: wykonawcy elektryczni i projektanci – WARUNEK KONIECZNY

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w sprzedaży opraw LED lub słupów oświetleniowych – WARUNEK KONIECZNY

To oferujemy

  • stałą i pewną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z płaską strukturą zarządzania

  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe i premie od wyników

  • samochód służbowy, szkolenia

Polski producent przemysłowego i ulicznego oświetlenia LED, zlokalizowany w Rogoźnicy k/Rzeszowa, posiadający zakład produkcyjny wybudowany i uruchomiony w 2009 roku, ze 100% polskim kapitałem w wysokości 5 298 000 oraz swoimi innowacyjnymi wyrobami oświetleniowymi oferowanymi do przemysłu, logistyki oraz na drogi gminne i miejskie, z bardzo mocną pozycją rynkową w Polsce południowej.

Przewiń do profilu firmy