Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno – Handlowy

DYCKERHOFF

  • Stawki 2, Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

DYCKERHOFF

Stawki 2

Kielce

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów.

  • Stała analiza rynku (klienci, konkurencja).

  • Aktywny udział i merytoryczny wkład w kształtowaniu strategii sprzedaży.

  • Doradztwo techniczne w zakresie zastosowania produktów firmy.

  • Ustalanie indywidualnych planów sprzedaży z klientami oraz monitorowanie ich wykonania.

  • Kontrola procesu realizacji dostaw produktów, obsługa ewentualnych reklamacji.

  • Przygotowanie ofert i umów handlowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe.

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne.

  • Otwartość na zmiany i posiadanie zdolności szybkiego uczenia się.

  • Umiejętność organizacji własnej pracy i wyznaczania priorytetów.

  • Wykazywanie się inicjatywą.

  • Samodzielnie podejmowanie decyzji i branie odpowiedzialność za podejmowanie działania.

  • Umiejętność pracy w środowisku Windows oraz obsługi programów pakietu MS Office.

  • Prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane

  • Znajomość specyfiki branży.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, przedstawiamy jasny system premiowy.

  • Budujemy długotrwałe relacje – zatrudniamy w ramach umowy o pracę.

  • Przygotowujemy do zadań – szkolimy i dostarczamy narzędzia jak samochód służbowy , laptop , telefon komórkowy.

  • Dajemy możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwój zawodowy.

  • Dodatki pozapłacowe tj.: możliwość udziału w ponadstandardowym PPK, prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, możliwość uczestniczenia w ubezpieczeniu grupowym.

  • Pracę w miejscu, w którym ceni się atmosferę.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

DYCKERHOFF

Dyckerhoff Polska Sp. z o.o., jako przedsiębiorstwo grupy Buzzi Unicem, jest uznanym producentem wysokojakościowych cementów, betonów towarowych i produktów specjalnych, mających zastosowanie w różnych obszarach budownictwa. Grupa Buzzi Unicem z siedzibą we Włoszech, posiada zakłady w 14 krajach i zatrudnia ponad 10 000 pracowników na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy