Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno – Handlowy (Kleje Przemysłowe)

Fobaro Sp. z o.o. SKA

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne poszukiwanie nowych klientów na rynku, intensyfikacja sprzedaży (kontakt telefoniczny i osobisty)

  • obsługa klientów w terenie oraz doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów

  • przygotowywanie i negocjowanie ofert handlowych

  • wykonywanie prób technologicznych u klienta

  • raportowanie wyników pracy w systemie CRM

Wymagania pracodawcy

  • wymagana jest dobra znajomość rynku w branży chemii przemysłowej (np. kleje przemysłowe, smary, oleje, farby) lub branży opakowaniowej (opakowania tekturowe)

  • doświadczenie zawodowe na zbliżonym stanowisku i branży (min. 2 lata)

  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów handlowych, także przez telefon

  • samodyscyplina i duża motywacja w dążeniu do osiągnięcia sukcesów handlowych

  • prawo jazdy kat. B, gotowość do częstych podróży służbowych

  • umiejętność raportowania w systemie CRM

  • wykształcenie min. średnie

Mile widziane

  • podstawowa wiedza techniczna

Pracodawca oferuje

  • bardzo atrakcyjne, wielopoziomowe wynagrodzenie, dodatkowe premie za wyniki w sprzedaży

  • samodzielne stanowisko, rozwijające i ambitne projekty, możliwość rozwoju zawodowego, indywidualne podejście do pracownika

  • pracę w doświadczonym zespole i przyjaznej atmosferze, pomoc na wszystkich etapach wdrożenia (bardzo szczegółowe szkolenie z systemu CRM Aurea)

  • bogaty pakiet świadczeń pracowniczych m.in., karnet Multisport, dofinansowanie do wczasów, nauki jęz. angielskiego, bony świąteczne, imprezy integracyjne i inne,

  • ubezpieczenie grupowe i rodzinne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • paczki świąteczne

Fobaro Sp. z o.o. SKA – firma z 26-letnim stażem na rynku polskim i zagranicznym, oferująca produkty wysokiej jakości wielu światowych producentów klejów przemysłowych i pił taśmowych, laureat prestiżowych nagród Plato Polska i Gazele Biznesu, posiadającej certyfikat ISO 9001:2015 oraz IFS Logistics.

Przewiń do profilu firmy