Oferta pracy

Doradca techniczno-handlowy klienta indywidualnego

ENERGETYCZNY PROJEKT sp. z o.o.O firmie

  • Tarnów, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Kim jesteśmy?

Energetyczny Projekt umożliwia klientom kompleksową modernizację domów, z wykorzystaniem kompletnego zestawu technologii (m.in. fotowoltaiki, pomp ciepła, kotłów, rekuperacji), wraz z projektowaniem oraz przygotowaniem i rozliczeniem programów dotacji i ulg.
Wierzymy, że współpraca tylko z najlepszymi specjalistami zapewni rzetelną opiekę przyszłym klientom oraz skuteczną realizację kompleksowych modernizacji ich nieruchomości.

Zakres obowiązków:

  • spotkania z klientami indywidualnymi i sprzedaż produktów firmy
  • przeprowadzanie audytów technicznych
  • aktywne doradztwo i dobór odpowiednich technologii

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej pokrewnych produktów (fotowoltaika, pompy ciepła, kotły, etc) potwierdzone sukcesami
  • dysponowanie własną bazą zadowolonych klientów
  • wysokie umiejętności sprzedażowo-handlowe
  • rzetelność i sumienność
  • predyspozycje komunikacyjne
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji
  • sprzęt służbowy: samochód, laptop/tablet, telefon
  • odpowiednie przeszkolenie
  • możliwość szybkiego rozwoju w strukturach firmy
  • realny wpływ na funkcjonowanie firmy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy