Oferta pracy

Doradca Techniczno-Handlowy

WAGNER-SERVICE sp. z o.o. sp. k.

  • Koszalin

    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie oraz utrzymywanie relacji z partnerami biznesowymi,

  • Identyfikowanie nowych możliwości rozwoju biznesu z klientami poprzez strategiczny rozwój stałej współpracy,

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz aktywna obsługa istniejącej bazy klientów B2B,

  • Doradztwo techniczne w zakresie sprzedawanych urządzeń lakierniczych do przemysłu,

  • Przeprowadzanie testów i uruchomień oraz prezentacja urządzeń w warunkach produkcyjnych,

  • Przygotowanie ofert handlowych,

  • Negocjacje handlowe,

  • Szkolenia klientów z zakresu użytkowania i konserwacji oferowanych urządzeń i systemów,

  • Osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych,

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy,

  • Raportowanie bieżących działań w systemie CRM.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w handlu B2B (preferowane 2 lata w branży przemysłowej),

  • Mile widziana znajomość rynku lub doświadczenie w zakresie współpracy z zakładami produkcyjnymi z branży przemysłu lakierniczego (ciekłego i proszkowego),

  • Łatwość w nawiązywaniu relacji handlowych,

  • Umiejętności dobrej organizacji pracy własnej,

  • Nastawienia na osiąganie celów,

  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji,

  • Dobra znajomość MS Office,

  • Aktywne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami,

  • Służbowe narzędzia pracy (samochód, telefon komórkowy, laptop).

  • Atrakcyjny pakiet szkoleń oraz inwestycje w rozwój zawodowy,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Świadczenia świąteczne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy wiodącym na rynku dostawcą wysokorozwiniętych technologicznie maszyn i urządzeń do nanoszenia powłok lakierniczych farbami ciekłymi i proszkowymi.

Przewiń do profilu firmy