Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Doradca Techniczno Handlowy

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 6 godzin temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Klienta, jednego z największych producentów urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych w Europie, firmy z ponad 50- letnim doświadczeniem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca Techniczno Handlowy [rekrutacja prowadzona online lub telefonicznie]Numer ref.: DTH/2020/02/KRK/JC

Zadania, które Cię czekają to:

  • Sprzedaż urządzeń wentylacyjno-klimatyzacyjnych
  • Przygotowywanie ofert technicznych z wykorzystaniem komputerowych programów doboru urządzeń oraz ofert handlowych
  • Przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do obsługi zamówień
  • Doradztwo i wsparcie techniczne dla firm projektowych i wykonawczych
  • Pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie relacji z dotychczasowymi Klientami
  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji dla klientów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, kierunkowe (chłodnictwo/ wentylacja)
  • Dobra znajomość branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej (wiedza o instalacjach chłodniczych)
  • Doświadczenie zawodowe w branży HVAC  2-5 lat
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca rozumienie dokumentacji technicznej i swobodną komunikację
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista

Dodatkowymi atutami będą:

  • Znajomość programu AirCalc++
  • Doświadczenie w projektowaniu układów chłodniczych dla zasilania central klimatyzacyjnych
  • Doświadczenie w sprzedaży i doborze urządzeń chłodniczych typu agregaty chłodnicze, fancoile, belki chłodząco-grzewcze

W zamian za Twoje zaangażowanie nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i karty multisport
  • Szkolenia językowe- język angielski
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne