Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca techniczno-handlowy

EnervigoO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ważna jeszcze 18 dni
    do: 30 cze 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie ofert handlowych dla klienta z zakresu kogeneracji gazowej

  • Kompletacja i negocjowanie ofert dostawców oraz podwykonawców

  • Analiza zapytań ofertowych i kompletowanie dokumentów przetargowych

  • Analiza rynku pod kątem możliwości sprzedażowych

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Uczestniczenie w wizjach lokalnych na terenie RP oraz doradztwo techniczne

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: branża energetyczna, budowa maszyn, branża sanitarna

  • Dyspozycyjność

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów , wysoka kultura osobista

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie RP

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Umowę o pracę, stabilne zatrudnienie

  • Prace w zorganizowanym zespole

  • Wynagrodzenie zasadnicze + premia od wyników sprzedaży

  • Narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód służbowy)

Enervigo

Enervigo™ to marka obecnego na rynku od ponad 20 lat przedsiębiorstwa inżynieryjno-produkcyjnego, specjalizująca się w ko- i trigeneracji.

Z biegiem lat nasza oferta produktowa ewoluowała od wytwórni silników diesla po wysokosprawne agregaty oraz systemy trigeneracyjne opierające się na technologii skojarzonej produkcji energii elektrycznej, ciepła i chłodu. Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa energetycznego polskim przedsiębiorcom.

Nie boimy się zadań trudnych. Do wyzwań podchodzimy proaktywnie. Jesteśmy zorientowani na wzrost kapitału wiedzy.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Możliwe miejsca pracy

  • Tarnów, Mielec, Kraków