Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca techniczno - handlowy

Alfa i Omega sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ważna jeszcze 19 dni
    do: 02 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wyszukiwanie i pozyskiwanie klientów na powierzonym terenie.

  • Umawianie i przeprowadzanie spotkań z klientami.

  • Przygotowywanie i przekazywanie ofert handlowych po spotkaniach z klientami.

  • Sprzedaż produktów z asortymentu firmy do pozyskanych klientów.

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.

  • Codzienne raportowanie pracy w systemie CRM.

  • Uzupełnianie bazy klientów w CRM.

  • Doradztwo w zakresie doboru i dostaw środków ochrony indywidualnej.

  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami.

  • Praca w systemie Home – Office.

  • Stanowisko wymaga sporadycznych delegacji.

Nasze wymagania

  • 3- letnie doświadczenie w sprzedaży B2B, w szczególności do firm produkcyjnych i przemysłowych.

  • Udokumentowany przebieg kariery zawodowej.

  • Wykształcenie wyższe, min. licencjat.

  • Prawo jazdy Kat. B, min. 3-letnie doświadczenie w kierowaniu pojazdem.

  • Wysoka gotowość do podróżowania.

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.

  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania trwałych relacji biznesowych.

  • Umiejętność aktywnego słuchania niezbędna w celu analizy potrzeb klienta.

  • Znajomość Programu MsOffice.

  • Niekaralność.

  • Mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na pełny etat, na podstawie umowy o pracę.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie składające się z części stałej (od 5 000 brutto) oraz atrakcyjnej prowizji od wyników sprzedaży.

  • Trzynastą pensję (po spełnieniu warunków regulaminu).

  • Świadczenie wakacyjne.

  • Dużą samodzielność działania.

  • Pełen dostęp do firmowego know-how.

  • Szkolenie wdrażające oraz cykliczne szkolenia podnoszące kompetencje.

  • Specjalistyczne szkolenia z zakresu technik sprzedaży, języka korzyści i badania potrzeb klienta.

  • Możliwość awansu w strukturach organizacji.

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych, m.in. samochód (tylko do celów służbowych), komputer, telefon.

  • Pracę w stale rozwijającej się firmie.

  • Możliwość ubezpieczenia grupowego.

Alfa i Omega sp. z o.o. sp. k.

Przeczytaj czym będzie się zajmować osoba na stanowisku doradcy techniczno-handlowego.

Na nudę na pewno nie będziesz narzekać. Nasi klienci reprezentują branże, które pozytywnie Cię zaskoczą.

Chcielibyśmy poszerzyć nasz dział sprzedaży o województwa małopolskie, mazowieckie, opolskie, podlaskie i wielkopolskie.

Mieszkasz w którymś z wyżej wymienionych województw? Masz doświadczenie w sprzedaży B2B? Aplikuj, może to miejsce czeka na Ciebie?

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje