Oferta pracy

Doradca Techniczno-Handlowy

Antal Sales & Marketing

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rekrutujemy dla

Dla firmy, ktora dostarcza innowacyjne i kompleksowe rozwiązania z zakresu wentylacji i ochrony przeciwpożarowej. Poszukujemy Doradcy techniczno - handlowego

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie ofert handlowych,

  • podtrzymywanie współpracy i wsparcie merytoryczne dla klienta,

  • negocjowanie warunków sprzedaży,

  • realizacja planów sprzedażowych,

  • monitorowanie rynku w zakresie popytu i podaży produktu,

  • monitorowanie działań konkurencji,

  • promowanie produktów firmy,

  • zamykanie procesu sprzedaży.

Wymagania pracodawcy

  • znajomość branży wentylacyjnej,

  • doświadczenie w sprzedaży,

  • wykształcenie wyższe inżynierskie: szczególnie inżynieria środowiska lub pokrewne,

  • umiejętność czytania rysunków technicznych.

Pracodawca oferuje

  • ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie, w doświadczonym zespole,

  • wsparcie specjalistów,

  • pakiet świadczeń socjalnych (paczki świąteczne, karta sportowa, ubezpieczenie na życie),

  • kurs nauki języka angielskiego,

  • niezbędne wyposażenie do realizacji zadań,

  • pracę w każdy piątek do 13:30.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • paczki świąteczne

At Antal, we have always valued expert knowledge, which is why we were one of the first recruitment companies in Poland with specialized recruitment divisions. The professional orientation of our consultants means that they are not only effective recruiters, but also qualified consultants who have unique knowledge about modern tools and the latest trends in the labour market.

Przewiń do profilu firmy