Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno-Handlowy

HEAT DECOR sp. z o.o.O firmie

4 00010 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Gromadzka 54
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

HEAT DECOR sp. z o.o.

Gromadzka 54

Kraków

Jesteśmy czołowym polskim producentem folii grzewczych na podczerwień. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz komercyjnych w kraju oraz za granicą. Codziennie poszukujemy nowych rozwiązań, które przyczyniłyby się do rozwoju nowych technologii z zakresu ogrzewania na podczerwień, a co za tym idzie poprawy stanu naszego środowiska naturalnego.

Obecnie do naszego krakowskiego zespołu, poszukujemy: Doradcę Techniczno-Handlowego

Zakres obowiązków:

  • doradztwo techniczne i aktywna sprzedaż systemów grzewczych
  • przygotowanie ofert handlowych
  • negocjacje handlowe
  • dbanie o dobre imię i wizerunek firmy

Czego wymagamy:

  • wykształcenie techniczne – minimum średnie
  • znajomość programów pakietu MS Office
  • posiadanie podstawowej wiedzy w zakresie systemów grzewczych, fotowoltaiki, budownictwa
  • predyspozycje handlowe; komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktu
  • dobra organizacja czasu pracy
  • mile widziana znajomość obsługi programu AutoCad

Oferta:

  • stabilna, długofalowa współpraca na podstawie umowy o prace lub B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia;
  • stanowisko pracy wraz z niezbędnym sprzętem i oprogramowaniem;
  • praca stacjonarna
  • możliwość uczestniczenia w kursach oraz warsztatach podnoszących kwalifikacje.

Ogłoszenie archiwalne