Prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli na zgłoszeniach: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę FATEK POLSKA SP. Z O.O.(zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Doradca techniczno-handlowy

FATEK POLSKA sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ważna jeszcze 21 dni
    do: 20 gru 2020
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów drogą mailową, telefoniczną oraz poprzez spotkania (prezentacje techniczne)

  • Kompleksowa obsługa obecnych klientów od strony handlowej, technicznej, logistycznej i administracyjnej

  • Doradztwo techniczno-handlowe wszystkich produktów z oferty Fatek Polska (sterowniki PLC, HMI, serwonapędy)

  • Informowanie Klientów o nowych produktach i rozwiązaniach

  • Raportowanie do przełożonych

  • Udział w imprezach targowych, seminariach technicznych

  • Pisanie artykułów technicznych do czasopism branżowych oraz w innych celach marketingowych

  • Kontakt z producentem

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne w kierunku automatyka lub pokrewnym

  • prawo jazdy kat. B

  • j. angielski w mowie i piśmie

  • gotowość do wyjazdów (delegacje krajowe)

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat

  • wynagrodzenie: podstawa plus premia

  • pakiet medyczny