Ta oferta pracy jest nieaktualna od 436 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno-Handlowy

  • Bolechowice (pow. krakowski), Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 08.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Kraków (okolice), Bolechowice (pow. krakowski)

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na stanowisku Doradcy Techniczno - Handlowego będzie odpowiedzialna za poszukiwanie nowych klientów oraz nowych kanałów dystrybucji a także utrzymywanie dobrych relacji ze stałymi klientami w zakresie opakowań tekturowych, druku cyfrowego, materiałów POS, przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych oraz doradztwo w zakresie obsługi Klienta. będzie odpowiedzialna za poszukiwanie nowych klientów oraz nowych kanałów dystrybucji.

    Wymagania:

    • prawo jazdy kat. B,
    • doświadczenie w handlu i sprzedaży-B2B,
    • wykształcenie średnie - preferowane wyższe,
    • zdolności komunikacyjne,
    • dyspozycyjność,
    • energiczność w działaniu, zdolności analityczne i zmysł techniczny,
    • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej.
    Oferujemy:
    • Umowę o pracę,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Niezbędne narzędzia pracy,
    • Możliwość rozwoju zawodowego.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV klikając przycisk APLIKUJ.

    W temacie proszę wpisać stanowisko.