Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca techniczno - handlowy

  • kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 08.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    F.U.H. DAR Roman Bartosik

    Region: województwo kujawsko-pomorskie, mazowieckie.

    Opis stanowiska:

    • doradztwo techniczne w zakresie sprzedawanych narzędzi skrawających
    • przeprowadzanie testów, wdrażanie narzędzi skrawających
    • przygotowywanie ofert handlowych
    • pozyskiwanie nowych i obsługa istniejącej bazy klientów
    • analiza rynku i działań konkurencji

    Wymagania:

    • min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży narzędzi skrawających
    • umiejętność negocjacji i znajomość technik sprzedaży
    • samodzielność i dobra organizacja pracy
    • prawo jazdy kat. B
    • łatwość w nawiązywaniu relacji handlowych
    • dyspozycyjność

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy
    • ubezpieczenie grupowe

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).