Oferta pracy

Doradca Techniczno-Handlowy

SOOLERO firmie

  • kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Zajmujemy się sprzedażą klejów i uszczelniaczy dla przemysłu, motoryzacji i budownictwa Naszym celem jest zadowolenie i satysfakcja klientów. Kontrahenci mogą liczyć na fachowe doradztwo oraz kompleksową obsługę.

www.kleje.com

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

Opis stanowiska:

Obecnie rekrutujemy dwie osoby na stanowisko DTH.

  • Praca na terenie województw: A (Lubelskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie, Małopolskie) lub B (Łódzkie, Dolnośląskie, Opolskie, Śląskie)
  • Pozyskiwanie Klientów na określonym terenie
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych
  • Negocjacje warunków handlowych
  • Kontrola płatności należności klientów.
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami
  • Budowanie dobrego wizerunku Firmy

Wymagania:

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych.
  • Znajomość rynku w branży przemysłowej, budowlanej i motoryzacyjnej
  • Doświadczenie w branży klejów przemysłowych lub podobnej (mile widziane)
  • Umiejętność samodzielnego planowania i organizowania pracy.
  • Samodyscyplina i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Umiejętność przygotowania pisemnych ofert i prezentacji produktu.
  • Zdolności negocjacyjne.
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
  • Silna orientacja na rezultat i motywacja do rozwijania kompetencji.
  • Zdolność łatwego przyswajania wiedzy technicznej.
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Umowę o pracę (wynagrodzenie stałe + prowizyjne)
  • Szkolenia z zakresu sprzedaży oraz znajomości produktów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy