Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca techniczno-handlowy

F.U.H. DAR Roman BartosikO firmie

5 00010 000 brutto / mies.
  • kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu zaufały nam firmy z różnych sektorów gospodarki, z którymi od lat prowadzimy harmonijną współpracę opartą na zaufaniu i najlepszych rozwiązaniach technicznych w obróbce skrawaniem.

Nasi Klienci są naszymi partnerami, z którymi wspólnie poszukujemy najlepszych możliwości optymalizacji produkcji w oparciu o coraz nowsze technologie obróbki skrawaniem metali.

Dołącz do nas!

Opis stanowiska:

  • doradztwo techniczne w zakresie sprzedawanych narzędzi skrawających
  • przeprowadzanie testów, wdrażanie narzędzi skrawających
  • optymalizacja procesów produkcyjnych związanych z obróbką skrawaniem
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • pozyskiwanie nowych i obsługa istniejącej bazy klientów
  • analiza rynku i działań konkurencji

Wymagania:

  • znajomość obróbki skrawaniem
  • umiejętność negocjacji i znajomość technik sprzedaży
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży narzędzi skrawających
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • łatwość w nawiązywaniu relacji handlowych
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • stałą współpracę z wiodącymi producentami narzędzi
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy
  • ubezpieczenie grupowe

Ogłoszenie archiwalne