Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno-Handlowy

  • kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 2019-01-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    WAGNER-SERVICE będący partnerem międzynarodowego koncernu J.WAGNER GmbH – wiodącego dostawcy wysokorozwiniętych technologicznie urządzeń lakierniczych, pistoletów i agregatów malarskich, poszukuje:

    Doradca Techniczno - Handlowy
    Przemysł Metal, Plastik i Antykorozja

    Region: województwo: pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie.

    Opis stanowiska:

    • Doradztwo techniczne w zakresie sprzedawanych urządzeń
    • Przeprowadzanie testów i uruchomień oraz prezentacja urządzeń w warunkach produkcyjnych
    • Pozyskiwanie nowych oraz aktywna obsługa istniejącej bazy klientów
    • Przygotowanie ofert handlowych
    • Negocjacje handlowe
    • Szkolenia klientów
    • Osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych
    • Opieka posprzedażowa klientów w ścisłej współpracy z Centralą firmy
    • Zarządzanie relacjami biznesowymi i budowanie pozytywnego wizerunku Przedsiębiorstwa

    Wymagania:

    • Mile widziana znajomość rynku lub doświadczenie w zakresie współpracy z zakładami produkcyjnymi z branży metalu, plastiku i antykorozji
    • Wykształcenie minimum średnie
    • Łatwość w nawiązywaniu relacji handlowych
    • Przedsiębiorczość oraz zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów
    • Znajomość MS Office
    • Prawo jazdy kat. B
    • Znajomość rynku farb i lakierów będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
    • Pracę w renomowanym środowisku z branży lakierniczej
    • Narzędzia pracy na wysokim poziomie i atrakcyjny pakiet szkoleń
    • Dofinansowanie do programu Multisport
    • Korzystne ubezpieczenie grupowe
    • Świadczenia świąteczne

    Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie – prześlij swoją
    aplikację klikając w przycisk aplikowania.

    bottom