Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno – Handlowy

  • kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 18.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AVIPOK
    AVIPOK szuka dla Producenta materiałów budowlanych pracownika na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • realizacja planów sprzedażowych
    • zarządzanie dystrybucją / inwestycjami w regionie
    • prowadzenie szkoleń i prezentacji
    • rozwijanie korzystnych, długofalowych relacji z kluczowymi Klientami
    • systematyczne realizowanie założonych planów sprzedażowych
    • wprowadzanie nowych produktów na rynek, poparte wcześniejszą analizą rynku
    • kreowanie pozytywnego wizerunku Firmy
    • sporządzanie ofert
    • aktywna praca w terenie

    Wymagania:

    • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego, mile widziane materiały budowlane
    • komunikatywność i swoboda w nawiązywaniu kontaktów biznesowych
    • zdolność negocjacji
    • umiejętność pracy w zespole
    • nastawienie zadaniowe, wysoka motywacja i determinacja w realizacji celów
    • prawo jazdy kat. B
    • gotowość do pracy w terenie

    Oferujemy:

    • umowę o pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • pracę w firmie planującej intensywny rozwój, otwartej na nowatorskie rozwiązania
    • możliwość dalszego rozwoju zawodowego
    • duża dyspozycyjność
    • niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.