Oferta pracy

KLAUZULA INFORMACYJNA
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Timac Agro Polska Sp. z o.o.

Doradca Techniczno-Handlowy

Timac Agro Polska Sp. z o.o. O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ważna jeszcze 6 dni
    do: 16 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalne doradztwo w produkcji roślinnej i zwierzęcej,

  • Realizacja założonych planów sprzedażowych,

  • Wizyty serwisowe w gospodarstwach,

  • Budowanie bazy klientów i dbanie o relacje z nimi,

  • Reprezentowanie Firmy podczas imprez wystawienniczych.

Podział czasu pracy
90%

Sprzedaż bezpośrednia i serwis posprzedażowy

10%

Planowanie i raportowanie

Nasze wymagania

  • Doskonałe umiejętności handlowe oraz interpersonalne,

  • Doświadczenie w branży Agro lub znajomość rynku,

  • Zainteresowanie rolnictwem i gotowość do pogłębiania wiedzy,

  • Prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat - pierwsza umowa na 6 miesięcy.

  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz co miesiąc atrakcyjną prowizję od zrealizowanej sprzedaży.

  • Rozbudowaną bazę klientów.

  • Pracę blisko miejsca zamieszkania w obrębie 2-3 powiatów.

  • Ciekawą pracę wspartą 6-tygodniowym pełnopłatnym okresem wdrożeniowym.

  • Szkolenia (cykliczne oraz indywidualnie dopasowywane do pracownika).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Auto na własność po 3 latach

Jeśli będziesz realizować oczekiwaną przez Timac Agro Polska sprzedaż, to po 3 latach samochód służbowy przechodzi na Twoją własność!

Stawiamy na stałą współpracę – Stawiamy na Ciebie!

Proces rekrutacji

Rekrutacja jest dwuetapowa.

Obecnie prowadzimy spotkania w formie online.

Niezależnie od wyników rozmów, oddzwaniamy do wszystkich kandydatów, z którymi się spotkaliśmy.

Dołącz do nas!