Logo Pracuj.pl

Doradca Techniczno-Handlowy

OZE – BIOMAR SA.O firmie

  • kujawsko-pomorskie
    kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż instalacji fotowoltaicznych – głównie sektor Klientów Indywidualnych;
  • wyjazdy w teren 4-5 dni w tygodniu;
  • przeprowadzenie audytu u Klienta oraz zebranie dokumentacji fotograficznej;
  • przygotowanie oferty i wyceny zgodnie z obowiązującym standardem;
  • opieka nad Klientem przed oraz po zakończeniu inwestycji;
  • pozyskiwanie rekomendacji od zadowolonych Klientów oraz budowanie długotrwałych relacji z obecnymi i przyszłymi Klientami;
  • raportowanie na bieżąco wyników z odbytych spotkań;
  • ścisła współpraca z instytucjami finansującymi.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zawodzie Handlowca poparte referencjami oraz wynikami;
  • prawa jazdy kat. B;
  • szybkie przyswajanie wiedzy - na wstępie będzie przeprowadzone kilkudniowe szkolenie techniczne;
  • pozytywne podejście, sumienność oraz umiejętność pracy w zespole;
  • wysoki poziom komunikacji oraz umiejętność nawiązywania dobrych relacji z Klientami;
  • wysokia kultura oraz umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność obliczenia czasu zwrotu inwestycji oraz dobrania najlepszej formy finansowania;
  • podstawowa znajomość pakietu Office;
  • mile widziane osoby dynamiczne, komunikatywne oraz skrupulatne.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o preferowany rodzaj umowy;
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop, system CRM, wsparcie sprzedaży);
  • wynagrodzenie składające się z części podstawowej oraz premii uzależnionej od wyników;
  • przekazywanie kontaktów i umawianie spotkań z potencjalnymi Klientami;
  • szkolenia specjalistyczne oraz praktyczne szkolenia w terenie;
  • pełne wsparcie techniczne i merytoryczne;
  • szkolenie wdrażające zakończone Certyfikatem Autoryzowanego Doradcy.

OZE – BIOMAR SA.

OZE – BIOMAR SA. - jesteśmy czołowym wykonawcą instalacji fotowoltaicznych, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką na rynku odnawialnych źródeł energii w Polsce. Już od ponad 10 lat elektrownie słoneczne od OZE-BIOMAR dostarczają darmową i ekologiczną energię elektryczną polskim rodzinom, przedsiębiorcom oraz rolnikom. Jako jedna z najstarszych w Polsce firm z branży fotowoltaicznej wyróżniamy się doświadczeniem, ilością zrealizowanych przydomowych elektrowni słonecznych oraz jakością wykonanych prac, co potwierdzają liczne referencje i opinie naszych Klientów.

Działamy w jednej z najszybciej rozwijających się branż na polskim rynku. Rok 2020 w OZE-BIOMAR - to czas intensywnego rozwoju struktur - aktualnie poszukujemy osób chcących wesprzeć nas w rozwoju sprzedaży sprzętu PV do Hurtowni i Instalatorów elektrowni fotowoltaicznych w Polsce.

Doradca Techniczno-Handlowy, kujawsko-pomorskie