Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno-Handlowy

BRUK - BET PV

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ważna jeszcze 17 dni
    do: 11 lis 2021
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż hurtowa do firm wykonujących instalacje fotowoltaiczne oraz sieci hurtowni,

  • Praca na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, pomorskiego,

  • Utrzymanie relacji biznesowych na zbudowanym przez 10 lat rynku sprzedaży i pozyskiwanie nowych klientów,

  • Obsługa klienta na poszczególnych etapach procesu sprzedaży

  • Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych rozwiązań (fotowoltaika/pompy ciepła/ładowarki EV/magazyny energii)

  • Praca zgodnie z wytycznymi firmy i kreowanie jej pozytywnego wizerunku

  • Udział w targach, wydarzeniach branżowych, szkoleniach oraz ich prowadzenie

Nasze wymagania

  • Doświadczenie i sukcesy w sprzedaży powtarzalnej B2B

  • Znajomość branży OZE lub elektrycznej będą dodatkowym atutem

  • Determinacja w dążeniu do celu i zaangażowanie

  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy

  • Komunikatywność, umiejętność nawiązywania długotrwałych relacji międzyludzkich

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Wynagrodzenie zasadnicze + atrakcyjny system prowizyjny

  • Niezbędne narzędzia do pracy (auto służbowe, karta paliwowa, komputer, telefon, iPad) oraz materiały reklamowe

  • Rozbudowane szkolenie wstępne, kompleksowe szkolenia pogłębiające wiedzę oraz z technik sprzedaży – średnio co 2 tygodnie,

  • Możliwości rozwoju i awansu w firmie będącej liderem branży.

Kim jesteśmy

Bruk-Bet PV to spółka należąca do Grupy Bruk-Bet®, będąca producentem oraz dystrybutorem kompleksowych rozwiązań dla branży fotowoltaicznej. Firma ściśle współpracuje z Bruk-Bet Fotowoltaika, największym polskim producentem modułów fotowoltaicznych oraz ze znanymi światowymi markami z zakresu falowników, zabezpieczeń AC, DC oraz przewodów solarnych. Zapewniamy naszym klientom szeroki wybór urządzeń i materiałów dla instalacji fotowoltaicznych, a także pełne wsparcie techniczne naszych ekspertów.

Kariera

W Bruk-Bet PV stawiamy na ciągły rozwój i zwiększanie kompetencji zespołu. Nasi pracownicy cyklicznie uczestniczą w szkoleniach, poszerzając swoją wiedzę z zakresu produktów, nowych technologii czy technik sprzedaży. Dołączając do naszego zespołu, będziesz miał możliwość zdobywania wiedzy i doświadczenia w jednej z najszybciej rozwijających się branż jaką jest OZE.

Zespół

Nasz zespół to eksperci w swoich dziedzinach, chętnie dzielący się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Łączą nas przyjacielska atmosfera, pozytywne nastawienie, wspólne pasje oraz kibicowanie drużynie Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje