Oferta pracy
DTH / 10-2021 / KUJ
Informujemy, że Administratorem danych jest Centrala Techniczna ELTECH Sp. z o.o. z siedzibą w Świdnicy przy ul. Fabrycznej 1-3. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH KANDYDATÓW DO PRACY: http://content.pracuj.pl/eltech/4_ct_eltech%20_szczegolowe_informacje_dotyczace_przetwarzania_danych_kandydatow_do_pracy.pdf
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno-Handlowy

Centrala Techniczna Eltech Sp. z o.o.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ważna jeszcze miesiąc
    do: 12 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż profesjonalnych produktów branży narzędziowej do klientów przemysłowych

  • obsługa klientów przemysłowych w powierzonym regionie (pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie i rozwijanie współpracy)

  • tworzenie i realizacja celów sprzedażowych, marżowych, marketingowych

  • doradztwo techniczne w zakresie produktów branży narzędziowej

  • optymalizacja procesów produkcyjnych związanych z wdrażaniem nowych rozwiązań

  • przeprowadzanie testów narzędzi u klientów

Nasze wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie w branży narzędziowej lub technicznej

  • znajomość regionalnego rynku klientów przemysłowych i sukcesy w aktywnym rozwijaniu sprzedaży

  • znajomość zagadnień związanych z technologią obróbki skrawaniem w procesach produkcyjnych

  • umiejętność efektywnego planowania i działania w oparciu o wyznaczone cele

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • silna determinacja i motywacja do osiągania sukcesów

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, zaangażowanie i gotowość do pracy mobilnej

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie będącej liderem w branży narzędziowej

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów

  • stałą współpracę z wiodącymi producentami narzędzi

  • stabilne zatrudnienie i bardzo dobre warunki finansowe powiązane z realizacją celów

  • narzędzia pracy: samochód osobowy, laptop, telefon

  • szkolenia techniczne oraz możliwości rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Jesteśmy krajowym liderem w sprzedaży profesjonalnych narzędzi. Na rynku działamy od 1990 roku.

W pracy koncentrujemy się na dostarczaniu klientom skutecznych i kompleksowych rozwiązań technicznych.

Założone cele realizujemy w 170-osobowym zespole specjalistów pracujących w 18 oddziałach.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli w pełni angażujesz się w pracę, skutecznie dążysz do celu, nie boisz się wyzwań, jesteś ambitny, kreatywny i lojalny… Twoje miejsce jest wśród nas.

Przy doborze pracowników zwracamy szczególną uwagę na kwalifikacje i predyspozycje kandydatów, które odpowiadać powinny profilowi świadczonych przez nas usług. Osoby, które dołączą do naszego zespołu, będą miały okazję sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności uczestnicząc w nowatorskich projektach. Praca u nas daje możliwości rozwoju zarówno zawodowego, jak i osobistego. Dołącz do nas i pracuj z najlepszymi! Czekamy na Ciebie!

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Więcej informacji: www.eltech.com.pl