Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Castolin sp. z o.o. z siedzibą w: 44-109 Gliwice, ul. Leonarda da Vinci 5 (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca techniczno-handlowy

Castolin Sp. z o.o.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 12 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • współpraca techniczno-handlowa z powierzonymi i pozyskanymi klientami,

  • wdrażanie rozwiązań oraz technologii napraw i regeneracji w oparciu o materiały i usługi spawalnicze,

  • pozyskiwanie nowych klientów w dedykowanych branżach lub powierzonym terenie,

  • rozwijanie sprzedaży w dedykowanych branżach lub powierzonym terenie,

  • realizacja planów sprzedaży,

  • raportowanie sprzedaży oraz kalendarza spotkań bezpośredniemu przełożonemu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowana specjalność spawalnictwo, alternatywne kierunki : mechanika i budowa maszyn, materiałoznawstwo, automatyka i robotyka, hutnictwo, energetyka),

  • mile widziane doświadczenie handlowe w branży spawalniczej lub pokrewnej,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • komunikatywność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • stałe wynagrodzenie miesięczne wraz z prowizją od sprzedaży,

  • szkolenia techniczne wraz z pozyskaniem niezbędnych uprawnień spawalniczych,

  • szkolenia w zakresie umiejętności prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji,

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy, sprzęt i materiały do pokazów,

  • pakiet socjalny: multisport, kurs języka angielskiego, „wczasy pod gruszą”,

  • możliwość rozwoju zawodowego i pracę na arenie międzynarodowej.

O nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się innowacyjną firmą z branży spawalniczej, zajmującą się doradztwem technicznym i wdrażaniem technologii spawalniczych w wielu branżach przemysłu. Świadczymy usługi spawalnicze z zakresu zabezpieczeń prewencyjnych i regeneracji części maszyn i urządzeń. Działalność nasza jest wspierana profesjonalnym ośrodkiem szkoleniowym o zasięgu międzynarodowym.