Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno-Handlowy

NCH POLSKA SP Z O O

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

Demonstracja i sprzedaż naszych produktów, co oznacza:

- planowanie i koordynację wizyt u klientów

- pozyskiwanie nowych klientów i obsługa istniejących, tj. umawianie spotkań, prowadzenie rozmów sprzedażowych, w tym prezentacji produktów, wysyłanie ofert

- doradztwo techniczne

- budowanie silnych relacji z potencjalnymi i istniejącymi klientami

- zarządzanie zamówieniami wg ustalonych procedur i standardów handlowych

- ścisła kooperacja z przełożonym i współpracownikami

Nasze wymagania

Aby odnieść sukces w sprzedaży oczekujemy od Ciebie:

- komunikatywności, zdolności do nawiązywania kontaktów

- umiejętności rozwiązywania problemów technicznych

- wysokiej motywacji (samodzielna organizacja pracy w terenie)

- mile widziane osoby bez doświadczenia w sprzedaży

- czynnego prawa jazdy

To oferujemy

Oferujemy możliwość sprzedaży najwyższej jakości produktów naszej firmy z doskonałymi możliwościami zarobków, rozwoju i awansu.

Zapewniamy:

- wstępne i cykliczne szkolenia sprzedażowe na najwyższym poziomie, odpowiednie zarówno dla osób chcących zacząć przygodę w sprzedaży, jak i już doświadczonych – kształcimy najlepszych handlowców

- wynagrodzenie składające się z części stałej i prowizji

- regularne szkolenia techniczne

- program CRM wspomagający zarządzanie bazą klientów

- ciągłe wsparcie kierownika sprzedaży oraz działu technicznego

- terytorium sprzedażowe w obrębie miejsca zamieszkania, bez noclegów poza domem

- możliwość nieograniczonych dochodów, które zależą tylko od Ciebie

- możliwość awansu w ramach naszych struktur firmowych

- sympatyczną atmosferę i pomoc współpracowników

NCH Polska, obecna na rynku od roku 1992, jest częścią międzynarodowej firmy dostarczającej innowacyjne rozwiązania w zakresie gospodarki smarowniczej, uzdatniania wody, podczyszczania ścieków oraz konserwacji maszyn.

NCH Corporation, powstała w Teksasie, USA w roku 1919, to rodzinna firma zatrudniająca kilka tysięcy pracowników. Jest jedną z największych na świecie zajmujących się sprzedażą B2B. Nasze opatentowane produkty wytwarzane są w naszych zakładach. Mają one zastosowanie w sektorze przemysłowym i infrastrukturalnym.

W Polsce nasza działalność obejmuje 5 głównych obszarów:

- środki smarne i dodatki do paliw (Lubricants)

- konserwacja infrastruktury przemysłowej (Maintenance)

- konserwacja kanalizacji i oczyszczanie ścieków (Waste Water)

- czyszczenie części maszyn (Pure Solve)

- uzdatnianie wody (Chemaqua)

www.ncheurope.com

Przewiń do profilu firmy